GPS-tracking na brevecie 400 km


Dzięki uprzejmości firmy Trackcourse.com na brevecie 400 km w Pomiechówku będziemy mogli śledzić zawodników na żywo w czasie całej imprezy. Każdy z uczestników otrzyma miniaturowy nadajnik GPS (60 g wagi) wysyłający na bieżąco jego pozycję przez sieć komórkową do serwera. Pod dedykowanym adresem będzie można zobaczyć mapę z  narysowaną trasą brevetu i naniesioną na niej pozycją każdego z zawodników.

Taka możliwość z pewnością zostanie doceniona przez krewnych i znajomych naszych Randonneursów, którzy będą mogli śledzić ich zmagania z dystansem na żywo.

Brevet 400 online można śledzić tutaj

 

Kalendarz 2015

Kalendarz imprez na rok 2015

więcej

 

Zapisy na sezon 2015 otwarte

Można się już zapisywać na brevety 2015.

Formularz zgłoszeniowy

Klub Randonneurs

 Zapraszamy do Klubu Randonneurs Polska, jego członkiem może zostać każdy, bez względu na wiek, płeć, ilość przejechanych kilometrów czy dotychczasowy udział w naszych brevetach.

więcej

Masz pytania?

 Może mamy już odpowiedź –

– zajrzyj do FAQ.

 

Wyniki

 Wyniki naszych imprez

więcej

 

Relacje

 Zachęcamy wszystkich do przesyłania własnych reportaży z naszych imprez. Zostaną one opublikowane na naszej stronie.

Przyjmujemy teksty zarówno prozą jak i wierszem.

więcej

Polub naszą stronę na FB

_

Udostępnij na Google+

Filmowe relacje z treningów

Dzięki współpracy z naszym nowym partnerem: Prozone możemy tworzyć filmowe relacje z naszych treningów i imprez. Zapraszamy do oglądania i oczywiście do uczestnictwa w naszych imprezach.

 

Wideorelacja i zdjęcia z dwusetki

Relacja filmowa z brevetu 200 km w Chotomowie:

 

Album ze zdjęciami na Facebooku:

Londyn-Edynburg-Londyn

Odbywający się co cztery lata wyścig na trasie od długości 1400 km  z Londynu na północ przez Anglię do stolicy Szkocji, Edynburga.

Zawody te to jedne z dwóch najbardziej prestiżowych ultramaratonów kolarskich na świecie.  W zawodach biorą udział ludzie znani ze świata kolarskiego jak i amatorzy. 

więcej

Paryż-Brest-Paryż

Od roku 1931, Audax Club Parisien organizuje jeden z naj­waż­niej­szych ultra­ma­ra­to­nów ro­we­ro­wych: Pa­ris-Brest-Pa­ris.

więcej

Partnerzy