Treningi Randonneurs Polska

Zapraszamy na comiesięczne wspólne treningi.

Najbliższy trening już 10 maja.

Zbiórka o 10:00 w Pomiechówku przy hali sportowej.

Terminarz na stronie z kalendarzem imprez.
Będziemy je organizować w okolicach Warszawy na tych samych terenach gdzie odbędą się przedwakacyjne brevety 200, 300 i 400 km.

 

Bazą wypadową będzie Pomiechówek. Wstępnie planujemy dwie trasy: dłuższą - ok. 100 km oraz krótsze - ok. 60 km i 50 km. W zależności od pogody, frekwencji, zaawansowania oraz kondycji uczestników będziemy jechać razem albo podzielimy się na grupy jadące szybciej i wolniej, trasą krótszą lub dłuższą.

Treningi są otwarte i bezpłatne. Może wziąć w nich udział każdy bez względu na doświadczenie i kondycję. Startujemy ok. godziny 10:00 z boiska przy hali sportowej w Pomiechówku przy ulicy Szkolnej 3. W hali sportowej, spod której będziemy ruszać są prysznice, z których będziemy mogli skorzystać po treningu.

Informacyjnie prosimy o kontakt, jeśli ktoś planuje przybyć, żebyśmy wiedzieli ilu osób możemy się spodziewać

Dojazd - samochodem z Warszawy:

  • Opcja 1: trasą nr 7 na Gdańsk, potem zjazd na drogę nr 62 w kierunku na Serock. W Pomiechówku za mostem na Wkrze - druga ulica w lewo to ul. Szkolna.
  • Opcja 2: drogą 630 na Nowy Dwór Mazowiecki, potem drogą nr 85 przez most na Narwi i zjazd na drogę 62 na Serock jak w opcji 1.

Dojazd pociągiem z Warszawy:  pociągi z Warszawy Zachodniej (peron nr 8) przez Warszawę Gdańską w kierunku na Nasielsk, Ciechanów, Działdowo.

Najbliższy trening jest zaplanowany na 15 marca. Serdecznie zapraszamy.